KONST / Litografier / Grafiskt blad 10974083
nr 1097 4083
Grafiskt blad
sign -56, komposition, motivet: 47x61, 34/43
Kondition: fuktskador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:41:48
20/3 17:47:22
150 kr
20/3 20:36:15
20 mar